Louis Poulsen

646477

LOUIS POULSEN, modell 41062, taklampa, plåt, vit, 1900-talets andra hälft, höjd 28, diam 50 cm.

Slitage, smärre skador, ojämnheter

Belysning, Taklampor

Rum 7, Hylla 1

Louis Poulsen

Budhistorik (4 bud)

4915794
4916977
4915794
4900325

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.