Sängstomme nyrenässans

646383

SÄNGSTOMME, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, träskuren dekor, fanerad med valnöt, yttermått 228,5 x 166, bäddmått 180 x 135 cm

Smärre skador, kompletterad med senare sidostycken och botten, fyra muttrar saknas

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Sängstomme nyrenässans

Budhistorik (16 bud)
4916887
3 400
4916651
3 200
4916885
4916651
2 800
4916884
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.