Skrin

646378

SKRIN på benställning, Japan, 1900-talets första hälft. dekor av fåglar, inläggnignar i pärlemor, höjd ca 73, 42x27 cm

Senare benställning, nyckel saknas, slitage

Diverse, Möbler

Rum 8

Skrin

Budhistorik (10 bud)
4901491
700
4914731
700
4901491
650
4906008
600
4901491
550

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.