Soffa

646358

SOFFA, jugend, skuren dekor av meanderbård, vitmålad, vävt tyg, daterad 1911, längd ca 147 cm

Slitage

Möbler, Soffor

Rum 12

Soffa

Budhistorik (8 bud)
4917020
4917006
750
4916975
550
4916368
500
4915851
450

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.