Bruno Mathsson fåtölj modell Eva

646344

BRUNO MATHSSON, "Eva", fåtölj, stomme i bok, 1900-talets mitt, Firma Karl Mathsson, etikettmärkt, sitthöjd ca 35 cm

Skador, slitage, märken

Möbler, Fåtöljer, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (8 bud)
4932294
1 700
4932293
1 600
4932172
4917794
1 400
4917787
650

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.