Matta old Kirman

646269

ORIENTMATTA, Old, Kirman, 291x203 cm

Slitage, smuts, nötningar, fransarna med skador

Mattor/Textilier

Hylla 12

Matta old Kirman

Budhistorik (7 bud)
4920585
2 400
4920582
4920566
4920382
550
4920381

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.