Slagbord 17/1800-tal

646267

SLAGBORD, 17/800-tal, furu, höjd ca 76, 106x66+66+66 cm

Slitage, märken, repor, spår av trämask, renovering komplettering

Möbler, Matbord

Rum 14

Slagbord 17/1800-tal

Budhistorik (8 bud)
4920230
4920270
4920230
1 400
4920265
1 300
4920230

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.