Spegel

646249

SPEGEL, 1900-talets första hälft, England, stomme i mahogny, kanter i mässing, ca 89x59 cm

Åldersrelaterat slitage

Speglar

Rum 8

Spegel

Budhistorik (7 bud)
4920345
4917481
900
4916877
850
4916598
600
4913485
550

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.