Rokokostilbyrå

646236

BYRÅ, 1900-talets första hälft, rokokostil, fanérad i mahogny, 3 lådor med beslag i mässing, fotavslut och beslag i mässing, med konturerad stenskiva, höjd ca 81, 90x48 cm

Med fläckar på vänster sida, i övrigt bruksslitage, nyckel saknas, samtliga lådor öppna

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Rokokostilbyrå

Budhistorik (4 bud)

4918879
750
4917926
700
4911478
4907186

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.