Mona Huss Wallin litografi

646228

MONA HUSS WALLIN (född 1944): Interiör, signerad samt numrerad 43/360, litografi, ca 44x62 cm

Fack 12

Mona Huss Wallin litografi
Budhistorik (2 bud)

4920063
4916154

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.