Oljemålning stilleben

646188

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Stilleben, olja på duk, uppfodrad, ca 44x33 cm

Slitage, smärre färgbortfall, krackelering

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Oljemålning stilleben

Budhistorik (5 bud)
4931688
4929727
4918174
4917342
4910525

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.