Arthur Percy Veckla Räffla Gullaskruf

646135

ARTHUR PERCY, "Veckla" och "Räffla", 27 dlr., glas, för Gullaskruf, 1900-talets mitt, bestående av: 6+6 assietter, 9 skålar samt 5 vaser, höjd ca 5-15 cm

Smärre nagg

Glas, Vaser, skålar, fat

Budhistorik (11 bud)
4929805
4929571
4929804
4929571
850
4929384

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.