Väggur 1700-tal

646104

VÄGGUR, 1700-tal, gustavianskt, förgyllt, skuren dekor, höjd 78 cm

Senare urverk samt tavla, sprickor, smärre skador

Klockor/Ur

Rum 16

Väggur 1700-tal

Budhistorik (11 bud)
4916471
4915843
4915843
1 700
4899184
1 600
4899184
1 400

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.