Trymå 1800-tal

646083

KONSOLBORD, nyrokoko, 1800-tal, förgyllt, pastellagedekor, stenskiva, höjd 35, 98x34 cm

Skador, lagad skiva

Möbler, Hyllor

Rum 20

Trymå 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

4912439
4899545

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.