Orientmatta kelim

646002

ORIENTMATTA, old/semiantik, kelim, ca 450x173 cm

Mindre lagning, mindre fläckar, slitage

Mattor/Textilier

Matthylla 8

Orientmatta kelim

Budhistorik (9 bud)
4918318
4918317
1 900
4918316
1 800
4911652
4910678

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.