Kizil Ayak

645919

VÄSKSIDA, Kizil Ayak, antik, ca 86x163 cm

slitage, mindre skador

Mattor/Textilier, Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Kizil Ayak

Budhistorik (2 bud)

4928499
4910140

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.