Joos Van Craesbeeck, hans efterföljare, 1700-tal

645876

JOOS VAN CRAESBEECK, hans efterföljare, tysk skola, 1700-tal: Figurscen, bär senare signatur, olja på pannå, 34x43 cm

spricka i pannå, retuscher

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (7 bud)
4920288
3 200
4916264
4909255
4904732
450
4900576

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.