Rolex armbandsur 18 k guld med diamanter

645844

ROLEX, Oyster Perpetual, armbandsur, 18 k vitguld med briljanter, 1980-tal, plexiglas, automatiskt uppdrag, datum, refnr. 6913, serienr. 6053955, armband original refnr. 8570, viklås original, diameter 26 mm, vikt 63 g

Verket går vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen. Länk med kraftigt slitage, diamantkrans ej original

Klockor/Ur

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (16 bud)
4912597
26 000
4912594
25 000
4912589
24 000
4912581
21 000
4912568
20 000

Slutpris SEK:
26 000
2 509 EUR, 2 850 USD
Utropspris SEK:
35 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.