Benno Arzt akryl på duk

645695

BENNO ARZT (född 1941): "Curious Cat", signerad och daterad Benno Arzt 2011, akryl på duk, ca 150x120 cm, ej inramad

Rum 3

Benno Arzt akryl på duk

Budhistorik (22 bud)
4920432
4909098
3 800
4909097
3 600
4909096
2 800
4909095
2 600

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.