PETER J LASSEN, förvaringsmöbler

645671

PETER J LASSEN, ''Montana'' förvaringsmöbler, 2000-tal, 2 moduler, svart lackerad MDF, var och en modul med 1 låda, höjd ca 48, 70x39 cm

Bruksslitage, märken, repor

Möbler, Skåp, byråer

Hylla 4

Budhistorik (4 bud)

4920305
450
4920205
4920205
4917010

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.