Ikon Ryssland

645654

IKON, Gamla testamentets Heliga Treenighet med Sara och Abraham, Centrala Ryssland, 1800-tal,, tempera och olja på pannå, ca 43,5x35 cm

Sprickor, krackelyr, några färgbortfall

Diverse

Ikon Ryssland

Budhistorik (7 bud)
4916828
2 400
4916827
4916825
4916824
4916377
750

Slutpris SEK:
2 400
236 EUR, 262 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.