Albert Contreras akrylmålning

645586

ALBERT CONTRERAS (1933-2017): "No 24" signerad tergo samt daterad 1968, akryl på duk, ca 45x45 cm

Fack 30

Albert Contreras akrylmålning

Budhistorik (1 bud)

4899401
2019-05-16 02:25:46
600

2019-05-22 kl 17:27
Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.