Albert Contreras akrylmålning

645584

ALBERT CONTRERAS (1933-2017): "No 63", signerad och daterad 1968 tergo, akryl på duk, ca 45x45 cm

Konst, Modernt måleri, Nutida

Fack 20

Albert Contreras akrylmålning

Budhistorik (4 bud)

4902941
4902928
950
4899400
4897024

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.