John Ivar Berg akrylmålning

645545

JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Siesta", signerad samt daterad 67, akryl på duk, ca 64x55 cm

John Ivar Berg akrylmålning

Budhistorik (13 bud)
4917044
4915889
4917043
4915889
950
4917041
900

Slutpris SEK:
118 EUR, 131 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.