Boksnurra

645531

BOKSNURRA, 1900-talets slut, fanérad i mahogny, höjd 78, 47x47 cm

Smärre ytskador

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Boksnurra

Budhistorik (27 bud)
4900575
4906195
2 800
4900575
2 600
4906192
2 400
4900575

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.