Nattduksbord 2 st

645423

NATTDUKSBORD, 2 st, 1900-talets första hälft, marmorskivor, björk, höjd ca 73 cm, 38,5x40,5 cm resp resp höjd ca 75 cm, 41x41 cm

Bruksslitage, smärre repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Nattduksbord 2 st

Budhistorik (30 bud)
4909849
2 800
4909316
2 600
4909038
2 400
4890854
4890601

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.