Niels Otto Möller sideboard

645396

NIELS OTTO MÖLLER, J.L. Møllers Møbelfabrik, Danmark, 1960-tal, sideboard modell 20, Riopalisander (Dalbergia Nigra), front med 2 skjutdörrar, bakomvarande hyllinredning samt 4 lådor, märkt J.L Möller Models Made in Denmark samt Danish Control, höjd ca 80, 210x48 cm,

CITES-Intyg giltigt inom EU medföljer

Mindre repor och fläckar/märken

Möbler, Skåp, byråer, Selected

Makadamgatan 11, Helsingborg

Niels Otto Möller sideboard

Budhistorik (50 bud)
4914536
29 000
4914543
28 000
4914536
27 000
4914542
26 000
4914536
25 000

Slutpris SEK:
29 000
2 847 EUR, 3 161 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.