Porträtt 1920-tal

645376

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1920-tal): Porträtt av ung man med pipa, osignerad, olja på pannå, ca 30x22 cm

Konst, Äldre måleri

Drottninggatan 36, Malmö

Porträtt 1920-tal

Budhistorik (23 bud)
4906964
3 200
4905682
4905518
2 800
4894802
2 600
4888966
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.