Olle Hjortzberg oljemålning

645327

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Sydländskt landskap, signerad Olle Hjortzberg, olja på duk, ca 61x50 cm

Mindre ytsmuts

Fack 43

Olle Hjortzberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4916814
4900862
4899001

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.