Emma Mulvad oljemålning

645326

EMMA MULVAD (1838-1903): Bukett av fältblommor med en fjäril, ej signerad, ca1870, olja på duk, ca
40x32.5 cm

Lagning till baksidan och retuschering, mindre krackelyr

Konst, Äldre måleri, Selected

Fack 28

Emma Mulvad oljemålning

Budhistorik (9 bud)
4916862
3 200
4915844
4915523
2 800
4914210
2 600
4914207
2 400

Slutpris SEK:
3 200
314 EUR, 349 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.