Spegellampetter rokokostil

644907

SPEGELLAMPETTER, 1 par, för ett ljus vardera, CA Carlsson 1932, rokokostil, förgyllda, höjd 49 cm

Retuscher / smärre dekorskador

Speglar, Belysning

Rum 12

Spegellampetter rokokostil

Budhistorik (21 bud)
4892451
1 700
4902706
1 600
4892451
4893044
4892451
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.