Dockvagn 1900 talets början

644739

DOCKVAGN, 1900-talets början, ekrade hjul i metall, inredning och suflett i vaxad duk, bemålad korg med jugend dekor, längd ca 65 cm

Enkel docka medföljer, slitage

Leksaker, Diverse

Rum 8

Dockvagn 1900 talets början

Budhistorik (8 bud)
4900002
600
4899590
550
4890000
500
4898323
500
4890000
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.