Iron

644690

IRON (född 1973 ): "My", litografi, signerad, bladmått ca 39x60 cm.

Tavelvagn 1

Iron

Budhistorik (22 bud)
4900144
2 600
4900123
2 400
4900142
2 400
4900123
4899160

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.