Karl Mårtens färglitografi

644669

KARL MÅRTENS (född 1956), svartsnäppa, signerad Karl Mårtens, 62/290, färglitografi, bladstorlek 43x29 cm.

Fack 35

Karl Mårtens färglitografi

Budhistorik (20 bud)
4900054
1 400
4883212
1 300
4900053
1 300
4883212
4895607

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.