Violin Paul Knorr med stråke W Dörfler

644632

VIOLIN, etiketterad Paul Knorr, daterad 1930, längd 60, lådans längd 36 cm, STRÅKE W Dörfler, längd 74 cm, vikt 62 gram, medföljande låda

Bruksslitage

Nautica/Technica, Diverse, Instrument

Budhistorik (28 bud)
4900047
13 000
4900043
12 500
4900034
12 000
4900041
12 000
4900034
11 500

Slutpris SEK:
13 000
1 255 EUR, 1 425 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.