Skrivbyrå

644631

SKRIVBYRÅ, 1800-talets första hälft, fanerad med björk, nyckelbussning, höjd 77, 87x42 cm, nyckel finns

Övre lådan gör ej att stänga, skador, slitage, senare ben

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Skrivbyrå

Budhistorik (7 bud)
4886264
600
4896774
550
4886264
500
4896773
450
4886264

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.