Uno Vallman oljemålning

644616

UNO VALLMAN (1913-2004): "Båter upprört hav", signerad Uno Vallman, olja på duk, bildmått ca 26x34 cm

Fack 17

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (24 bud)
4900437
1 800
4900077
1 700
4899872
1 600
4900073
4899872
1 400

Slutpris SEK:
1 800
177 EUR, 196 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.