Ejnar Kohlmann oljemålning

644608

EJNAR KOHLMANN (Finland, 1888-1968): Landskap, signerad Ejnar Kohlmann, olja på duk, 60x81 cm

Tavelvagn 1

Ejnar Kohlmann oljemålning

Budhistorik (16 bud)
4895996
4889951
4895994
950
4889951
900
4895993
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.