AWAB-pall

644600

AWAB, stegpall, 1900-talets andra hälft, förkromat stål, etikettmärkt höjd 60 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 3

AWAB-pall

Budhistorik (12 bud)
4900359
900
4900361
850
4900359
4897646
750
4896067
700

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.