Lennart Rodhe litografi

644593

LENNART RODHE (1916-2005): abstrakt komposition, monogramsignerad i trycket samt numrerad 478/500, ca 100x70 cm

Minimalt nagg och veck

Lennart Rodhe litografi
Budhistorik (1 bud)

4899932
2019-05-16 11:25:38

2019-05-16 kl 11:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.