Karmstol barockstil

644559

KARMSTOL, barockstil, 1900-talets första hälft, ek, höjd ca 117, sitthöjd 49 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Karmstol barockstil

Budhistorik (1 bud)

4900119
2019-05-16 13:14:36

2019-05-16 kl 14:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.