Peter Dahl färglitografi

644540

PETER DAHL (född 1934): Figurkompistion, signerad, EA, färglitografi, bladmått 58,5x79,5 cm

Fack 9

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (8 bud)
4900090
4900088
700
4893839
650
4893242
600
4891167
450

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.