Jerzy Luczak-Szewczyk

644522

JERZY LUCZAK-SZEWCZYK, (1923-1975), "Femina", olja på duk, signerad och daterad 1970, ca 135x100 cm.

Rum 9

Jerzy Luczak-Szewczyk

Budhistorik (5 bud)
4898848
4898847
2 800
4898844
2 600
4898843
4883961

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.