Oscar Reuterswärd teckning

644521

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002), "Perspective Japonaise No 476" signerad Oscar Reuterswärd, tusch och akvarell på papper, bildmått ca 23x25 cm

Fack 2

Oscar Reuterswärd teckning

Budhistorik (21 bud)
4899479
1 700
4899424
1 600
4898985
4898985
1 300
4896847

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.