Sven Lidberg färglitografi

644517

SVEN LIDBERG (född 1944): Karl XII, signerad Sven Lidberg, 33/280, färglitografi, bildmått ca 50x66 cm

Fack 9

Sven Lidberg färglitografi

Budhistorik (14 bud)
4900096
4899625
4899267
4897982
4896678
950

Slutpris SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.