Lennart Jirlow färglitografi

644510

LENNART JIRLOW (född 1936): "Den gamla restaurangen", signerad L Jirlow, 86/310, blindstämpel Mourlot, färglitografi, bildmått ca 37x53,5 cm

Fack 24

Lennart Jirlow färglitografi

Budhistorik (13 bud)
4900344
2 400
4899993
4899006
4899620
4899006
1 800

Slutpris SEK:
2 400
236 EUR, 262 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.