Beda Löberg

644487

BEDA LÖBERG (1895-1974): Det gröna båthuset, olja på duk, signerad och daterad 1934, 59x49 cm

Beda Löberg

Budhistorik (10 bud)
4899947
4899511
2 400
4899509
4899508
4898481

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.