Taklampa

644483

TAKLAMPA 1900-talets första hälft, höjd ca 67 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

slitage,

Belysning, Taklampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Taklampa

Budhistorik (8 bud)
4916586
600
4915944
550
4915777
500
4915943
500
4915777
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.