Victor Vasarely seriegrafi

644444

VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike 1908-1997): Komposition, signerad samt numrerad 88/100, ca 55x44,5 cm

Rum 5

Victor Vasarely seriegrafi
Budhistorik (26 bud)
4908445
2 400
4908221
4896520
4907909
4896520
1 900

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.