Ole Wansher

644436

OLE WANSCHER, soffa, 1960/70-tal, för Paul Jeppesen Möbelfabrik, stämplad undertill, PJ 65, 3-sits lounge soffa modell, stomme i mahogny, lösa sitt- och ryggdynor klädda i blått tyg, sitthöjd ca 40 cm, längd ca 178 cm

Proviniens: Danska Försvarsministeriet.

Möbler, Soffor

Rum 19

Ole Wansher

Budhistorik (6 bud)
4900149
550
4899898
500
4900147
450
4899898
4899736

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.